Marcin Lubecki

CG Generalist | Architect | Designer

27-letni grafik 3d urodzony i mieszkający w Katowicach z wykształceniem architektonicznym zdobytym na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. W grafice 3d działa już od 7 lat.

White Monkeys Studio, to przede wszystkim pasja, która w połączeniu z codzienną pracą i rozwojem, skutkuje nowoczesnymi projektami. Pozorny minimalizm przejawiający się w ilości osób zaangażowanych w tę firmę, na pewno nie znajdzie miejsca w naszych wizualizacjach.
Kim jesteśmy? Jesteśmy dwójką dżentelmenów, którzy z chęcią zabiorą Cię na spacer w innej rzeczywistości. Jesteśmy Twoimi przyjaciółmi, którzy doradzą jak najkorzystniej urządzić salon. Jesteśmy osobami, które są w stanie urealnić każde Twoje marzenie i sprawić, by było ono jeszcze piękniejsze. I nareszcie… Jesteśmy szczęściarzami, którzy odnaleźli swoją prawdziwą pasję i są gotowi się nią z Tobą podzielić.
W projektach, stawiamy na design, wygodę i dopasowanie. Dopasowanie do Ciebie.
Naszym celem jest, żeby Twój dom, mieszkanie czy biuro, stało się najpiękniejszym miejscem na ziemi, w którym poczujesz, że to nie tylko fotel zapamiętuje Twoje ułożenie, ale i całe wnętrze jest dedykowane właśnie Tobie.
Jak pracujemy? Najlepsze wizualizacje najpierw kreujemy w głowie, kiedy nieograniczone żadnym czynnikiem, znajdują swoje urealnienie na ekranie monitora, gdzie jesteśmy w stanie zweryfikować i sprawdzić efektywność naszych wizji. Każdy projekt jest traktowany z taką samą starannością, dokładnością i pasją. Skupiamy się na niezbędnych wytycznych, określonych przez naszych odbiorców a dodatkowo jesteśmy gotowi zaproponować alternatywne rozwiązanie i dodanie nieco kreatywności, tak aby każdy projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny.
To my chcemy być częścią Twojego planu.